Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o.

 

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. z siedzibą we Włoszakowicach w celu ułatwienia odbiorcom usług rozliczeń za zużytą wodę i odprowadzone ścieków, uruchomił nowe narzędzie do komunikacji z działem rozliczeń spółki czyli elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Ten nowoczesny i wygodny sposób monitorowania oraz zarządzania kontem klienta w dowolnym czasie oraz miejscu, pozwoli każdemu odbiorcy bez wychodzenia z domu na przekazanie aktualnego odczytu wodomierza i otrzymanie elektronicznej faktury.

Możliwość świadczenia usług on-line jakie daje nam eBOK, to także ważny aspekt ekologiczny, polegający na wprowadzeniu korespondencji elektronicznej przyczyniającej się chociażby do zmniejszenia ilości drukowanych dokumentów. By otrzymywać faktury elektroniczne, każdy klient w jednym z kroków podczas pierwszego logowania powinien wyrazić na to stosowną zgodę.

Dzięki serwisowi eBOK mamy możliwość:

  • bieżącego podglądu salda rachunku,
  • przekazywania odczytów wodomierzy,
  • szybkiego i darmowego dostępu do swoich danych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • kontaktu i aktualizacji danych kontaktowych,
  • zaoszczędzenia czasu i dostępu do wygodnej obsługi.

 

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy każdego z Odbiorców usług do korzystania z funkcji eBOK www.ebok.wodkan.pl/Wloszakowice

Rejestracji i pierwszego logowania w eBOK dokonujemy według wskazówek określonych w specjalnie przygotowanej instrukcji dostępnej pod linkiem: http://wloszakowice.home.pl/main/zasoby/BA/rejestracjalogowanieebok.pdf

Sprawdź najnowsze wiadomości

Więcej aktualności